KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 17536485
nr 1753 6485
Pasteller
2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, yttermått inklusive ram: 22x54 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 januari 2026
kl 19:24:15
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor